top skladom

DIZAJNOVÁ LAVICA ETNO

ETNO dizajnová lavica z masívneho dubového dreva s olejovou úpravou, ktorá dokonale harmonizuje nielen s kontinentálnymi posteľami z dreva. Model ETNO patrí medzi exkluzívny nábytok kolekcie Massiv wood, ktorá je inšpirovaná krásou prírody. Dizajnová lavica ETNO je vyhotovená zo 100% masívu dubového dreva, ktoré je známe pre svoju vysokú odolnosť, tvrdosť a teda i trvácnosť materiálu. Štruktúra dreva dáva každému kusu nábytku jedinečnosť a originalitu. Lavica ETNO je unikátny a zároveň funkčný interiérový doplnok, ktorý zaiste uspokojí každého, kto uprednostňuje čisté línie, prirodzenosť a návrat k prírode.

Na obrázku : Dizajnová lavica ETNO, prevedenie – masív drevo dub.

V prípade nábytku z masívneho dreva sú rozdiely vo farebnom odtieni či malé trhliny v drevených častiach prirodzené a nijako neznížujú kvalitatívnu stránku produktu, preto nie sú dôvodom reklamácie. Tieto odchýlky vo farbe a štruktúre sú znakom originality materiálov a stanú sa jedinečným a unikátnym prvkom Vášho interiéru.

Potrebujete poradiť? Zanechajte nám správu alebo nás kontaktujte formou online elektronickej komunikácie (chat), kde Vám ochotne poradíme.

               

DIZAJNOVÁ LAVICA ETNO

  • Dostupnosť: Skladom
Cena od:
350.00€
Cena bez DPH: 291.67€
Rozmer nočného stolíka
Dĺžka ( cm ) 140
Hĺbka ( cm ) 30
Výška ( cm ) 45
Technické parametre
DODANIE V DEMONTE ÁNO
FAREBNÉ PREVEDENIE DUB
KONŠTRUKCIA, MATERIÁL MASÍV DREVO DUB
NA VÝBER VIAC FAREBNÝCH PREVEDENÍ NIE
NA VÝBER VIAC VEĽKOSTÍ NIE
PODSTAVEC ÁNO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA ÁNO ( drevo ošetrené olejom )
SKRINKA NIE
ZÁSUVKY NIE
NOŽIČKY ÁNO

Štítky: Dizajnová lavica

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov