top zdarma Akcia -12 %

SEDACIA SÚPRAVA PLAZA XL

Luxusná sedacia súprava PLAZA XL v tvare U s nastavením hĺbky sedenia splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. V sedačke PLAZA XL sa snúbia všetky výhody moderného dizajnu. Originálny dizajn sedačky kombinovaný s kovovými prvkami dokonale zapadne do interiéru každej modernej domácnosti. Výplň sedacej súpravy PLAZA XL tvorí kvalitná vysokoelastická PUR pena, ktorá v kombinácii s pružinami FALISTE poskytuje komfortné stredne tvrdé sedenie. Sedacia súprava PLAZA XL stojí na vysokých kovových nožičkách. Sedacia súprava PLAZA XLhlbší sed a disponuje funkciou regulovania hĺbky sedenia. Regulácia hĺbky sedenia v časti 2-sedu je na elektrický pohon a rovnako pohon manuálny – jednoduchým posunom chrbtovej opierky – v otomanovej časti sedačky .Regulácia hĺbky sedenia je na elektrický pohon. Elektrické polohovanie zvyšuje sedací komfort a poskytuje tak maximálny pocit relaxovania. Dizajn sedacej súpravy dotvára dekoratívne prešitie sedacej časti a operadlovej časti. Výhodou sedacej súpravy PLAZA XLpolohovateľné opierky hlavy (záhlavníky) s nastavením uhla opierky podľa potreby pre maximálny komfort relaxácie. Sedaciu súpravu PLAZA XL je možné objednať v ľavom alebo pravom prevedení.

Zobrazená sedacia súprava PLAZA XL je vyhotovená v poťahovej látke kategórie BASIC, látka SALVADOR 15 anthracite.

Salvador je poťahovaná látka s luxusným mierne perleťovým povrchom, veľmi príjemná na dotyk (soft touch). Štrukúra látky opticky imituje pravú naturálnu kožu. Salvador je poťahová látka triedy Water repellent - teda tkanina s vlastnosťami, ktoré zabraňujú absorbcií rozliatej kvapaliny. Tkanina Salvador je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá na povrchu vytvára hydrofóbny povlak,ktorý chráni pred rýchlym prenikaním tekutín. Tým sa zabráni okamžitej absorbcii vody cez tkaninu,pretože sa kvapalina kondenzuje na povrchu materiálu. Rozliatu kvapalinu stačí odsať priložením mäkkej handričky alebo papierového obrúska na miesto, kde sa kvapalina kondenzuje.

V prípade záujmu o iný typ látky resp. farebný odtieň, pozri WERSAL Luxusná sedacia súprava PLAZA XL - široký výber farieb.

               

Sedacia súprava PLAZA XL v látke Water repellent

  • Dostupnosť: 8 - max. 12 týždňov
Cena od:
2249.00€ 1975.00€ Cena bez DPH: 1645.83€
Rozmer sedacej súpravy
Dĺžka ( cm ) 385
Hĺbka ( cm ) 216
Hĺbka ( cm ) 177
Šírka otomana 1 ( cm ) 140
Šírka otomana 2 ( cm ) 114
Spacia plocha ( cm ) x
Výška ( cm ) 76 / 99 ( vrátane zdvihnutej opierky hlavy)
Výška nožičiek ( cm ) 15
Výška sedu ( cm ) 44
Technické parametre
POLOHOVATEĽNÉ OPIERKY HLAVY/ZÁHLAVNÍKY ÁNO (5x )
REGULÁCIA HĹBKY SEDENIA ÁNO ( elektrický pohon )
ROZKLADACIA NIE
ÚLOŽNÝ PRIESTOR NIE
ČALUNENÁ ZADNÁ STRANA ÁNO
VÝBER PRAVEJ AJ ĽAVEJ STRANY ÁNO
DEKORATÍVNE VANKÚŠE V CENE NIE
TABURETKA V CENE NIE
VÝBER TYPU ČALUNENIA LATKA (Water repellent)
VÝPLŇ PUR PENA
PRUŽINY FALISTE
NOŽIČKY KOVOVÉ
POLOHOVANIE LAKŤOVEJ OPIERKY NIE

Štítky: Sedačka

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov