top

KOMODA CERES

CERES komoda z masívneho dubového dreva s olejovou úpravou, ktorá dokonale harmonizuje nielen s kontinentálnymi posteľami z dreva. Model CERES patrí medzi exkluzívny nábytok kolekcie Massiv wood, ktorá je inšpirovaná krásou prírody. Zásuvková komoda CERES má tri zásuvky a skrinku pozdĺž jednej ( ľavej ) strany, ktorých otváranie uľahčujú kovové úchytky. Skrinka je vo farbe antracit s lesklým efektom, ktorá v kontraste s dubovým drevom dodáva modelu hĺbku a dramatickosť. CERES zaiste uspokojí každého, kto uprednostňuje čisté línie, prirodzenosť a návrat k prírode.

Na obrázku : Komoda CERES, prevedenie – masív drevo dub+lak antracit lesklý/spodná zásuvka.

V prípade nábytku z masívneho dreva sú rozdiely vo farebnom odtieni či malé trhliny v drevených častiach prirodzené a nijako neznížujú kvalitatívnu stránku produktu, preto nie sú dôvodom reklamácie. Tieto odchýlky vo farbe a štruktúre sú znakom originality materiálov a stanú sa jedinečným a unikátnym prvkom Vášho interiéru.

Potrebujete poradiť? Zanechajte nám správu alebo nás kontaktujte formou online elektronickej komunikácie (chat), kde Vám ochotne poradíme.

               

KOMODA CERES

  • Dostupnosť: 8 - max. 12 týždňov
Cena od:
1099.00€
Cena bez DPH: 915.83€
Rozmer komody
Dĺžka ( cm ) 150
Hĺbka ( cm ) 42
Výška ( cm ) 82
Technické parametre
DODANIE V DEMONTE ÁNO
FAREBNÉ PREVEDENIE DUB+LAK ANTRACIT LESKLÝ
KONŠTRUKCIA, MATERIÁL MASÍV DREVO DUB+KOV ( úchytky )
NA VÝBER VIAC FAREBNÝCH PREVEDENÍ NIE
NA VÝBER VIAC VEĽKOSTÍ NIE
PODSTAVEC ÁNO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA ÁNO ( drevo ošetrené olejom, lak antracit lesklý )
SKRINKA ÁNO
ZÁSUVKY ÁNO ( 3x )
NOŽIČKY NIE

Štítky: Komoda

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov