top zdarma Akcia -12 %

SEDACIA SÚPRAVA COLOMBO MINI

Luxusná rozkladacia sedacia súprava COLOMBO MINI s polohovaním hlavových opierok, reguláciou hĺbky sedenia a úložným priestorom splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. V sedačke COLOMBO MINI sa snúbia všetky výhody moderného dizajnu. Široký otoman, dizajnové prešívanie sedacej časti a polohovanie sedákov či hlavoých opierok sú atribúty, ktoré charakterizujú sedaciu súpravu COLOMBO MINI. Výplň sedacej súpravy tvorí kvalitná HR pena, ktorá v kombinácii s pružinami VLNOVEC poskytuje komfortné pocitovo mäkkšie sedenie. Sedacia súprava COLOMBO MINI stojí na nižších nožičkách. Sedacia súprava COLOMBO MINIhlbší sed a disponuje funkciou regulovania hĺbky sedenia. Regulácia hĺbky sedenia je na elektrický pohon. Elektrické polohovanie ( do 27 cm ) zvyšuje sedací komfort a poskytuje tak maximálny pocit relaxovania. Sedák rohovej sedacej súpravy je dizajnovo prešitý. Operadlová časť je napevno. Výhodou sedacej súpravy COLOMBO MINIpolohovateľné opierky hlavy (záhlavníky) s nastavením uhla opierky podľa potreby pre maximálny komfort relaxácie. Sedaciu súpravu COLOMBO MINI je možné objednať v ľavom alebo pravom prevedení.

Zobrazená sedacia súprava je vyhotovená v látke kategórie AKCIA, látka PALLADIUM 08 whisky.

Sedacia súprava COLOMBO MINI “Mega akcia” je na výber v akciovej poťahovej látke, a to látka Salvador 14, 15 a 16.

Palladium je poťahovaná látka triedy Water repellent - teda tkanina s vlastnosťami, ktoré zabraňujú absorbcií rozliatej kvapaliny. Tkanina Palladium je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá na povrchu vytvára hydrofóbny povlak,ktorý chráni pred rýchlym prenikaním tekutín. Tým sa zabráni okamžitej absorbcii vody cez tkaninu,pretože sa kvapalina kondenzuje na povrchu materiálu. Rozliatu kvapalinu stačí odsať priložením mäkkej handričky alebo papierového obrúska na miesto, kde sa kvapalina kondenzuje

Výber akciových poťahových látok je daný výrobcom.

V prípade záujmu o iný typ látky resp. farebný odtieň, pozri WERSAL Luxusná sedacia súprava COLOMBO MINI - široký výber farieb.

               

WERSAL Luxusná sedacia súprava COLOMBO MINI "Mega akcia"

  • Dostupnosť: 8 - max. 12 týždňov
Cena od:
1349.00€ 1189.00€ Cena bez DPH: 990.83€
Rozmer sedacej súpravy
Dĺžka ( cm ) 275
Hĺbka ( cm ) 182
Spacia plocha ( cm ) 88 x 220
Výška ( cm ) 81 / 103
Výška sedenia ( cm ) cca 45
Technické parametre
POLOHOVATEĽNÉ OPIERKY HLAVY/ZÁHLAVNÍKY ÁNO (3x)
REGULÁCIA HĹBKY SEDENIA ÁNO (elektrický pohon, 0 -27 cm )
ROZKLADACIA ÁNO
ÚLOŽNÝ PRIESTOR ÁNO ( 132 x 71 x 17 )
ČALUNENÁ ZADNÁ STRANA ÁNO
VÝBER PRAVEJ AJ ĽAVEJ STRANY ÁNO
DEKORATÍVNE VANKÚŠE V CENE NIE
TABURETKA V CENE NIE
VÝBER TYPU ČALUNENIA LATKA
VÝPLŇ HR PENA
PRUŽINY FALISTE
NOŽIČKY ÁNO
POLOHOVANIE LAKŤOVEJ OPIERKY NIE

Štítky: Sedačka

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov