top zdarma Akcia -14 %

SEDACIA SÚPRAVA MANGO MINI ( s reguláciou hĺbky sedu – super výsuv do 60 cm )

Kvalitná rohová sedacia súprava MANGO MINI s nastavením hĺbky sedenia splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. V sedačke MANGO MINI sa snúbia všetky výhody moderného dizajnu avangarde. Originálny dizajn sedačky dotvárajú podrúčky/lakťové opierky a dekoratívne prešitie sedákov. Výplň sedacej súpravy MANGO MINI tvorí kvalitná HR pena, ktorá v kombinácii s pružinami FALISTE poskytuje komfortné sedenie (pozn. výrobcu : HR pena má vyššiu elasticitu/pružnosť, čo umožňuje lepšie reagovať na váhové zaťaženie. Má dlhšiu životnosť oproti štandardnej pur pene). Sedacia súprava MANGO MIN stojí na nižších nožičkách. Sedacia súprava MANGO MINIhlbší sed a disponuje funkciou regulovania hĺbky sedenia. Regulácia hĺbky sedenia je na elektrický pohon, vďaka ktorému je možné vysunuť sedaciu časť až o 60cm. Elektrické polohovanie zvyšuje sedací komfort a poskytuje tak maximálny pocit relaxovania. Výhodou sedacej súpravy MANGO MINI je praktický úložný priestor. Sedaciu súpravu MANGO MINI je možné objednať v ľavom alebo pravom prevedení.

Zobrazená sedacia súprava je vyhotovená v látke kategórie CASUAL, látka SOLAR 79 dark blue.

Sedacia súprava MANGO MINI “Mega akcia” je na výber v akciovej poťahovej látke, a to látka SOLAR 16,79, 80, 96 alebo 99.

Solar je poťahová tkanina s 3D reliéfnym povrchom a jemne perleťovým efektom. Solar je tkanina upravená technológiou EasyClean, ktorá uľahčuje čistenie škvŕn. Látka Solar má povrchovú úpravu založenú na nanočasticiach, ktorých zloženie účinne blokuje prenikaniu nečistôt do vnútra vlákna. To Vám umožní odstrániť aj náročné škvrny bez potreby čistiacich prostriekov. Technológia EasyClean pomáha odstraňovať škvrny len čistou resp. mydlovou vodou. Vďaka tomu ľahko odstránite škvrny od kečupu, kávy či vína. Nečistotu najprv odstráňte čajovou lyžičkou, následne navlhčite škvrnu čistou vodou a vysušte priložením papierového obrúska. Nechajte uschnúť. Látka sa nesmie prať, susiť v sušičke, nesmie sa bieliť chlórom.

Druh : EasyClean, Soft touch, Pet friendly (tkanina vhodná pre zvieratá)

Zloženie : 100 % PES (polyester)

Gramáž : 370 g/m2 +/-5%

Oteruvzdorná test Martindale : 74 000 cyklov

Sklon k žmolkovaniu : 5

Odolnosť farieb voči treniu : 5 (na sucho), 4-5 (na mokro)

Výber akciových poťahových látok je daný výrobcom.

V prípade záujmu o iný typ látky resp. farebný odtieň, pozri WERSAL Kvalitná rohová sedacia súprava MANGO MINI – široký výber farieb.

               

WERSAL Kvalitná rohová sedacia súprava MANGO MINI super vysuv "Mega akcia"

  • Dostupnosť: 6 - 10 týždňov
Cena od:
1487.00€ 1275.00€ Cena bez DPH: 1062.50€
Rozmer sedacej súpravy
Dĺžka ( cm ) 260
Hĺbka ( cm ) 175
Spacia plocha ( cm ) 227 x 115
Výška ( cm ) 97
Výška sedenia ( cm ) 44
Technické parametre
POLOHOVATEĽNÉ OPIERKY HLAVY/ZÁHLAVNÍKY NIE
REGULÁCIA HĹBKY SEDENIA ÁNO (elektrický pohon do 60 cm )
ROZKLADACIA ÁNO
ÚLOŽNÝ PRIESTOR ÁNO
ČALUNENÁ ZADNÁ STRANA ÁNO
VÝBER PRAVEJ AJ ĽAVEJ STRANY ÁNO
DEKORATÍVNE VANKÚŠE V CENE NIE
TABURETKA V CENE NIE
VÝBER TYPU ČALUNENIA LÁTKA
VÝPLŇ HR PENA
PRUŽINY FALISTE
NOŽIČKY ÁNO
POLOHOVANIE LAKŤOVEJ OPIERKY NIE

Štítky: Sedačka

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov