TV STOLÍK ROMINA 48990MW

Exkluzívny TV stolík ROMINA 48990MW je kombináciou kvalitnej MDF bielej farby s matným efektom a krásneho prírodného dubového dreva. ROMINA je unikátny a dizajnový kus nábytku. Stolová doska z dubového masívu má krásne viditeľnú štruktúru dreva ( letokruhy, prírodné trhliny a praskliny), čím je každý kus nábytku jedinečný a originálny. Stolík disponuje množstvom odkladacieho priestoru v podobe otvorenej poličky zo skla a dvoch skriniek. Súčasťou vybavenia TV stolíka je biele LED osvetlenie na diaľkové ovládanie. Kolekcia ROMINA krásne zapadne v interiéri ladenom v modernom,štýle.

Zobrazený TV stolík ROMINA 48990MW je ilustračný, MDF+lak biely matný+masív drevo dub sukovitý/stolová doska+sklo/polička.

V prípade nábytku z masívneho dreva sú rozdiely vo farebnom odtieni či malé trhliny v drevených častiach prirodzené a nijako neznížujú kvalitatívnu stránku produktu, preto nie sú dôvodom reklamácie. Tieto odchýlky vo farbe a štruktúre sú znakom originality materiálov a stanú sa jedinečným a unikátnym prvkom Vášho interiéru.

Krajina pôvodu : Nemecko

Potrebujete poradiť? Zanechajte nám správu alebo nás kontaktujte formou online elektronickej komunikácie (chat), kde Vám ochotne poradíme.

               

TV STOLÍK ROMINA 48990MW

  • Dostupnosť: 8 - max. 12 týždňov
Cena od:
570.00€
Cena bez DPH: 475.00€
Rozmer TV stolíka
Dĺžka ( cm ) 175
Hĺbka ( cm ) 40
Výška ( cm ) 49
Technické parametre
DODANIE V DEMONTE ÁNO
FAREBNÉ PREVEDENIE BIELY+DUB SUKOVITÝ
KONŠTRUKCIA, MATERIÁL MDF+MASÍV DREVO+SKLO
LED OSVETLENIE ÁNO, ( biele, na diaľkové ovládanie )
NA VÝBER VIAC FAREBNÝCH PREVEDENÍ NIE
NA VÝBER VIAC VEĽKOSTÍ NIE
PODNOŽ ÁNO
POLIČKA ÁNO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA DREVO ( ošetrená olejom ), MDF ( upravené lakom matným )
ROTÁCIA NIE
SKRINKA ÁNO ( 2x )
ZÁSUVKY NIE
NOŽIČKY NIE

Štítky: TV stolík

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov