top

NOČNÝ STOLÍK HUM

HUM nočný stolík z masívneho dubového dreva s olejovou úpravou, ktorý dokonale harmonizuje nielen s kontinentálnymi posteľami z dreva. Model HUM patrí medzi exkluzívny nábytok kolekcie Massiv wood, ktorá je inšpirovaná krásou prírody. Nočný stolík HUM má tri zásuvky, ktorých otváranie uľahčujú esteticky vyfrézované úchytky. Nočný stolík HUM je vyhotovený zo 100% masívu dubového dreva, ktoré je známe pre svoju vysokú odolnosť, tvrdosť a teda i trvácnosť materiálu. Štruktúra dreva dáva každému kusu nábytku jedinečnosť a originalitu. HUM zaiste uspokojí každého, kto uprednostňuje čisté línie, prirodzenosť a návrat k prírode.

Na obrázku : Nočný stolík HUM, prevedenie – masív drevo dub.

V prípade nábytku z masívneho dreva sú rozdiely vo farebnom odtieni či malé trhliny v drevených častiach prirodzené a nijako neznížujú kvalitatívnu stránku produktu, preto nie sú dôvodom reklamácie. Tieto odchýlky vo farbe a štruktúre sú znakom originality materiálov a stanú sa jedinečným a unikátnym prvkom Vášho interiéru.

Potrebujete poradiť? Zanechajte nám správu alebo nás kontaktujte formou online elektronickej komunikácie (chat), kde Vám ochotne poradíme.

               

NOČNÝ STOLÍK HUM

  • Dostupnosť: 8 - max. 12 týždňov
Cena od:
360.00€
Cena bez DPH: 300.00€
Rozmer nočného stolíka
Dĺžka ( cm ) 50
Hĺbka ( cm ) 40
Výška ( cm ) 58
Technické parametre
DODANIE V DEMONTE ÁNO
FAREBNÉ PREVEDENIE DUB
KONŠTRUKCIA, MATERIÁL MASÍV DREVO DUB
NA VÝBER VIAC FAREBNÝCH PREVEDENÍ NIE
NA VÝBER VIAC VEĽKOSTÍ NIE
PODSTAVEC ÁNO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA ÁNO ( drevo ošetrené olejom )
SKRINKA NIE
ZÁSUVKY ÁNO ( 3x )
NOŽIČKY NIE

Štítky: Nočný stolík

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov