top

KOMODA HUM

HUM komoda z masívneho dubového dreva s olejovou úpravou, ktorá dokonale harmonizuje nielen s kontinentálnymi posteľami z dreva. Model HUM patrí medzi exkluzívny nábytok kolekcie Massiv wood, ktorá je inšpirovaná krásou prírody. Zásuvková komoda HUM má štyri zásuvky, ktorých otváranie uľahčujú esteticky vyfrézované úchytky. Komoda HUM je vyhotovená zo 100% masívu dubového dreva, ktoré je známe pre svoju vysokú odolnosť, tvrdosť a teda i trvácnosť materiálu. Štruktúra dreva dáva každému kusu nábytku jedinečnosť a originalitu. HUM zaiste uspokojí každého, kto uprednostňuje čisté línie, prirodzenosť a návrat k prírode.

Na obrázku : Komoda HUM, prevedenie – masív drevo dub.

V prípade nábytku z masívneho dreva sú rozdiely vo farebnom odtieni či malé trhliny v drevených častiach prirodzené a nijako neznížujú kvalitatívnu stránku produktu, preto nie sú dôvodom reklamácie. Tieto odchýlky vo farbe a štruktúre sú znakom originality materiálov a stanú sa jedinečným a unikátnym prvkom Vášho interiéru.

Potrebujete poradiť? Zanechajte nám správu alebo nás kontaktujte formou online elektronickej komunikácie (chat), kde Vám ochotne poradíme.

               

KOMODA HUM

  • Dostupnosť: 8 - max. 12 týždňov
Cena od:
807.00€
Cena bez DPH: 672.50€
Rozmer komody
Dĺžka ( cm ) 100
Hĺbka ( cm ) 42
Výška ( cm ) 91
Technické parametre
DODANIE V DEMONTE ÁNO
FAREBNÉ PREVEDENIE DUB
KONŠTRUKCIA, MATERIÁL MASÍV DREVO DUB
NA VÝBER VIAC FAREBNÝCH PREVEDENÍ NIE
NA VÝBER VIAC VEĽKOSTÍ NIE
PODSTAVEC ÁNO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA ÁNO ( drevo ošetrené olejom )
SKRINKA NIE
ZÁSUVKY ÁNO ( 4x )
NOŽIČKY NIE

Štítky: Komoda

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov