top zdarma Akcia -20 %

POSTEĽ NAOMI 160x200 cm

NAOMI je moderná posteľ z modelovej rady Dream Line, ktorá sa vyznačuje jednoduchým a nadčasovým dizajnom so zmyslom pre detail.

Zobrazená posteľ NAOMI je ilustračná, látka Element 07 cinnamon ( škorica ).

V cene postele je zahrnutý mimoriadne pohodlný matrac MAGIC COOL ( 160x200 ), drevený lamelový rošt ( 160x200 ) s plynovým piestom pre ľahkú manipuláciu a úložný priestor (box), ktorý je možné využiť pre odkladanie lôžkovín, posteľnej bielizne, atď. .

Matrac MAGIC COOL (140x200) je mimoriadne pohodlný matrac s výškou 23cm postavený na báze 7- zónovej taštičkovej pružiny. Vďaka vysokoelastickej pene na oboch stranách správne podporuje chrbticu počas spánku a je veľmi pohodlný. Matrac je navyše obojtranne vystužený polyuretánovou penou, vďaka čomu je matrac veľmi odolný. Pevný vrstva pien robí matrac okrem pohodlia aj veľmi tichým. Tvrdosť matraca H3 – stredne mäkký. Poťah je stímateľný a možno ho prať pri teplote 60C. Matrac je antibakteriálny a odolný voči roztočom. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam ( 3D sieťovina) umožňuje voľnú cirkuláciu vzduchu, jeho neustále prúdenie k telu a odtok vlhkosti z matraca.

Kostru postele tvorí borovicové drevo, MDF doska. Čelo a rám postele tvorí vysoko kvalitná polyuretánová pena (PUR pena, T16), ktorá sa vyznačuje vysokou priedušnosťou a odolnosťou.

Posteľ NAOMI je dodávaná v demonte.

Posteľ NAOMI 160x200 cm je na výber v akciovej poťahovej látke, a to v látke Element 05,07, 17 alebo 24.

ELEMENT – je velurová poťahová látka ideálna na čalunenie nábytku. Vďaka vysokej gramáži ( 400 g/m2 +/-5%) si zachová svoj tvar aj po rokoch dennodenného užívania. Element je poťahová látka triedy Water blocked - teda tkanina s vlastnosťami, ktoré zabraňujú absorbcií rozliatej kvapaliny. Tkanina Element je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá na povrchu vytvára hydrofóbny povlak,ktorý chráni pred rýchlym prenikaním tekutín. Tým sa zabráni okamžitej absorbcii vody cez tkaninu,pretože sa kvapalina kondenzuje na povrchu materiálu. Rozliatu kvapalinu stačí odsať priložením mäkkej handričky alebo papierového obrúska na miesto, kde sa kvapalina kondenzuje. Látka sa navyše pýši označením Pet friendly, čo ocenia najmä milovníci domácich miláčikov, keďže väzba látky sťažuje prilepenie vlasov medzi jej jednotlivé vlákna. Ak Váš pes alebo mačka stráca veľa srsti, táto látka je pre Vás ideálnym riešením.Viac o tejto látke na WWW.AGMAMITO.COM.PL.

Druh : Velúr, Pet friendly

Zloženie : 100% PES (polyester)

Gramáž : 400 g/m2 +/-5%

Oteruvzdorná test Martindale : 50 000 cyklov

Odolnosť farieb voči svetlu : 4-5

Pilling : 4-5

Výber akciových poťahových látok je daný výrobcom.

               

POSTEĽ NAOMI 160x200 + ZDARMA matrac + rošt + úložný priestor

  • Dostupnosť: 6 - 12 týždňov
Cena od:
1189.00€ 949.00€ Cena bez DPH: 790.83€
Rozmer spania TYP B
Dĺžka ( cm ) 222
Šírka čela postele ( cm ) 178
Spacia plocha ( cm ) 160 x 200
Výška čela postele ( cm ) 106
Výška ležiacej plochy ( cm ) 46
Výška nožičiek ( cm ) 14
Technické parametre postele
DODANIE V DEMONTE ÁNO
KONŠTRUKCIA DREVENÁ
MATRAC V CENE ÁNO ( 160x200, MAGIC COOL )
MOŽNOSŤ MENIŤ DRUH A FARBU ČALUNENIA NIE
NA VÝBER VIAC VEĽKOSTÍ ÁNO
NOŽIČKY KOVOVÉ
ROŠT V CENE ÁNO ( drevený s plynovým piestom )
ÚLOŽNÝ PRIESTOR ÁNO
VÝBER TYPU ČALUNENIA LÁTKA
VÝPLŇ ČELA POSTELE PUR PENA T16

Štítky: Postele

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov