top

NOČNÝ STOLÍK LOVATO

LOVATO nočný stolík z masívneho dubového dreva s olejovou úpravou, ktorý dokonale harmonizuje nielen s kontinentálnymi posteľami z dreva. Model LOVATO patrí medzi exkluzívny nábytok kolekcie Massiv wood, ktorá je inšpirovaná krásou prírody. Nočný stolík LOVATO má tri zásuvky, ktorých otváranie uľahčujú kovové úchytky. Nočný stolík LOVATO je vyhotovený zo 100% masívu dubového dreva, ktoré je známe pre svoju vysokú odolnosť, tvrdosť a teda i trvácnosť materiálu. Štruktúra dreva dáva každému kusu nábytku jedinečnosť a originalitu.LOVATO zaiste uspokojí každého, kto uprednostňuje čisté línie, prirodzenosť a návrat k prírode.

Na obrázku : Nočný stolík LOVATO, prevedenie – masív drevo dub+kov/úchytky.

V prípade nábytku z masívneho dreva sú rozdiely vo farebnom odtieni či malé trhliny v drevených častiach prirodzené a nijako neznížujú kvalitatívnu stránku produktu, preto nie sú dôvodom reklamácie. Tieto odchýlky vo farbe a štruktúre sú znakom originality materiálov a stanú sa jedinečným a unikátnym prvkom Vášho interiéru.

Potrebujete poradiť? Zanechajte nám správu alebo nás kontaktujte formou online elektronickej komunikácie (chat), kde Vám ochotne poradíme.

               

NOČNÝ STOLÍK LOVATO

  • Dostupnosť: 8 - max. 12 týždňov
Cena od:
343.00€
Cena bez DPH: 285.83€
Rozmer nočného stolíka
Dĺžka ( cm ) 50
Hĺbka ( cm ) 40
Výška ( cm ) 59
Technické parametre
DODANIE V DEMONTE ÁNO
FAREBNÉ PREVEDENIE DUB
KONŠTRUKCIA, MATERIÁL MASÍV DREVO DUB+KOV ( úchytky )
NA VÝBER VIAC FAREBNÝCH PREVEDENÍ NIE
NA VÝBER VIAC VEĽKOSTÍ NIE
PODSTAVEC ÁNO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA ÁNO ( drevo ošetrené olejom )
SKRINKA ÁNO
ZÁSUVKY ÁNO ( 3x )
NOŽIČKY NIE

Štítky: Nočný stolík

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov