top zdarma Na predajni Akcia -8 %

SEDACIA SÚPRAVA BERG

Moderná luxusná rozkladacia sedacia súprava BERG splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. V sedačke BERG sa snúbia všetky výhody moderného dizajnu. Originálny dizajn sedačky dokonale zapadne do interiéru každej modernej domácnosti. Výplň sedacej súpravy BERG tvorí vysokoelastická PUR pena, ktorá v kombinácii s pružinami FALISTE poskytuje komfortné pohodlné sedenie. Exkluzívny dizajn sedačke dodávajú aj kovové čierne nožičky. Sedacia súprava BERG disponuje funkciou rozkladania, čo umožňuje využitie sedačky aj na príležitostné spanie. Sedacia súprava tiež disponuje praktickým úložným priestorom. Výhodou sedacej súpravy BERGpolohovateľné opierky hlavy tzv. záhlavníky, s nastavením uhla opierania podľa potreby pre maximálny pocit relaxovania.Sedaciu súpravu BLUES je možné objednať v ľavom alebo pravom prevedení.

Zobrazená sedacia súprava je vyhotovená v látke kategórie BASIC, látka MATT VELVET 38 olivovo zelená.

Sedacia súprava BERG je na výber v akciovej poťahovej látke, a to Matt velvet 38 zelená, Matt velvet 48 okrová (horčicová) alebo Matt velvet 85 sivá.

Matt velvet je poťahová látka podobná zamatu v elegantnom matnom dizajne. Poťahová látka Matt velvet patrí do triedy Water reppelent - teda tkanina s vlastnosťami, ktoré zabraňujú absorbcií rozliatej kvapaliny. Tkanina Matt velvet je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá na povrchu vytvára hydrofóbny povlak,ktorý chráni pred rýchlym prenikaním tekutín. Tým sa zabráni okamžitej absorbcii vody cez tkaninu,pretože sa kvapalina kondenzuje na povrchu materiálu. Rozliatu kvapalinu stačí odsať priložením mäkkej handričky alebo papierového obrúska na miesto, kde sa kvapalina kondenzuje. Je ideálna na čalunenie nábytku.

Výber akciových poťahových látok je daný výrobcom.

               

Moderná sedacia súprava BERG "Mega akcia" olivovo zelená

  • Dostupnosť: 6 - 10 týždňov
Cena od:
1199.00€ 1099.00€ Cena bez DPH: 915.83€
Rozmer sedacej súpravy
Dĺžka ( cm ) 279
Hĺbka ( cm ) 212
Hĺbka sedenia ( cm ) 57
Spacia plocha ( cm ) 124 x 190
Výška ( cm ) 75- 94 (vrátane zdvihnutej opierky hlavy)
Výška nožičiek ( cm ) 15
Technické parametre
POLOHOVATEĽNÉ OPIERKY HLAVY/ZÁHLAVNÍKY ÁNO
REGULÁCIA HĹBKY SEDENIA NIE
ROZKLADACIA ÁNO
ÚLOŽNÝ PRIESTOR ÁNO
ČALUNENÁ ZADNÁ STRANA ÁNO
VÝBER PRAVEJ AJ ĽAVEJ STRANY ÁNO
DEKORATÍVNE VANKÚŠE V CENE NIE
TABURETKA V CENE NIE
VÝBER TYPU ČALUNENIA LATKA
VÝPLŇ PUR PENA
PRUŽINY FALISTE
NOŽIČKY KOVOVÉ ( čierne )
POLOHOVANIE LAKŤOVEJ OPIERKY NIE

Štítky: Sedačka

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov