KONFERENČNÝ STOLÍK TURIN 58713EIZ

Unikátný konferenčný stolík TURIN 58713EIZ z masívneho dubového dreva na dizajnových drevených nožičkách pevne osadených na širokom podstavci. Drevená stolová doska konferenčného stolíka a drevené nožičky z dubu Burgunského majú krásne viditeľnú štruktúru dreva ( letokruhy, prírodné trhliny a praskliny), čím je každý kus nábytku jedinečný a originálny. TURIN je unikátny a dizajnový kus nábytku, ktorý možno umiestniť v interiéri ladenom v modernom i klasickom štýle. Výhodou konferenčného stolíka sú aj malé nožičky – kolieska pod podstavcom stolíka, vďaka ktorým je možné stolík ľahko presúvať podľa potreby a bez rizika poškodenia podlahy.

Zobrazený konferenčný stolík TURIN 58713EIZ je ilustračný, masív drevo dub Burgundský+MDF+lak strieborný matný/podstavec.

V prípade nábytku z masívneho dreva sú rozdiely vo farebnom odtieni či malé trhliny v drevených častiach prirodzené a nijako neznížujú kvalitatívnu stránku produktu, preto nie sú dôvodom reklamácie. Tieto odchýlky vo farbe a štruktúre sú znakom originality materiálov a stanú sa jedinečným a unikátnym prvkom Vášho interiéru.

Potrebujete poradiť? Zanechajte nám správu alebo nás kontaktujte formou online elektronickej komunikácie (chat), kde Vám ochotne poradíme.

               

Konferenčný stolík TURIN 58713EIZ

  • Dostupnosť: 8 týždňov
Cena od:
539.00€
Cena bez DPH: 449.17€
Rozmer konferenčného stolíka
Dĺžka ( cm ) 120
Hĺbka ( cm ) 75
Výška ( cm ) 50
Technické parametre
DODANIE V DEMONTE ÁNO
FAREBNÉ PREVEDENIE DUB BURGUNDSKÝ+LAK STRIEBORNÝ MATNÝ
KONŠTRUKCIA, MATERIÁL MASÍV DREVO DUB BURGUNDSKÝ+MDF/podstavec
NA VÝBER VIAC FAREBNÝCH PREVEDENÍ NIE
NA VÝBER VIAC VEĽKOSTÍ NIE
PODSTAVEC ÁNO ( MDF/lak strieborný matný )
POVRCHOVÁ ÚPRAVA DREVO ( ošetrené olejom ), MDF ( lak)
ROTÁCIA NIE
ZÁSUVKY NIE
NOŽIČKY ÁNO ( drevené+kolieska )

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov