KONFERENČNÝ STOLÍK TOULON CORIN 58122WA

Konferenčný stolík TOULON CORIN 58122WA je kombináciou kvalitnej MDF bielej farby s matným efektom a krásneho prírodného dubového dreva. TOULON je unikátny a dizajnový kus nábytku. Čelo zásuvky z dubovej dyhy má krásne viditeľnú štruktúru dreva ( letokruhy, prírodné trhliny a praskliny), čím je každý kus nábytku jedinečný a originálny. Jedinečný minimalistický dizajn vkusne dotvárajú jemne oblé hrany . Kolekcia TOULON krásne zapadne v interiéri ladenom v modernom, loft alebo retro štýle.

Zobrazený konferenčný stolík TOULON CORIN 58122WA je ilustračný, MDF+lak biely matný+drevená dyha dub sukovitý.Konferenčný stolík disponuje praktickými nožičkami v tvare koliesok v počte 4ks, vďaka ktorým je možné stolík ľahko presúvať podľa potreby a bez rizika poškodenia podlahy.

V prípade nábytku z dreva sú rozdiely vo farebnom odtieni či malé trhliny v drevených častiach prirodzené a nijako neznížujú kvalitatívnu stránku produktu, preto nie sú dôvodom reklamácie. Tieto odchýlky vo farbe a štruktúre sú znakom originality materiálov a stanú sa jedinečným a unikátnym prvkom Vášho interiéru.

Krajina pôvodu : Nemecko

Potrebujete poradiť? Zanechajte nám správu alebo nás kontaktujte formou online elektronickej komunikácie (chat), kde Vám ochotne poradíme.

               

Konferenčný stolík TOULON CORIN 58122WA

  • Dostupnosť: Skladom
Cena od:
249.00€
Cena bez DPH: 207.50€
Rozmer konferenčného stolíka
Dĺžka ( cm ) 110
Hĺbka ( cm ) 70
Výška ( cm ) 32
Technické parametre
DODANIE V DEMONTE ÁNO
FAREBNÉ PREVEDENIE BIELY+DUB SUKOVITÝ
KONŠTRUKCIA, MATERIÁL MDF+DREVENÁ DYHA
NA VÝBER VIAC FAREBNÝCH PREVEDENÍ NIE
NA VÝBER VIAC VEĽKOSTÍ NIE
PODSTAVEC NIE
POLIČKA ÁNO
POVRCHOVÁ ÚPRAVA DREVENÁ DYHA ( ošetrená olejom ), MDF ( upravená lakom )
ROTÁCIA NIE
ZÁSUVKY ÁNO ( 1x )
NOŽIČKY ÁNO (4x), kolieska

© Oknabytok.sk • NajReklama.sktvorba eshopov